Apie mus Naujienos Naudinga informacija Užklausa Kontaktai

Produktai

Naujienos

Klausos aparatai
Vaikų klausa
Klausos aparatų priedai
Individualūs įdėklai
Priežiūros priemonės ir elementai
Klausos apsaugos priemonės
Akcijos
Naujienlaiškis:

Naujas vibruojantis rankinis laikrodis su saulės energijos baterijomis. Laikrodis atsparus vandeniui, turi odinė apyrankė, puikiai tinka vyrams bei moterims.

 

Kviečiame tėvus auginančius neprigirdinčius vaikus susipažinti su dažnai užduodamais klausimais apie vaikų klausos aparatus bei kitas priemones. Jei neradote atsakymo į savo klausimą - parašykite mums!

 

 

2014 m. gruodžio 5 d. Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre bei Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre įvyko seminarai „Naujausių technologijų taikymas neprigirdinčiųjų vaikų mokykliniame ugdyme". Dalyviai turėjo galimybę išbandyti naujausią Roger sistemą.

 

 

2014 m. balandžio 11d.  Bistryčios g. 9a Vilniuje sėkmingai įvyko seminaras „Specialiosios pagalbos teikimas ir naujausių technologijų taikymas klausos sutrikimą turintiems vaikams “. Pranešimus skaitė “Phonak” kompanijos audiologijos ir mokymų skyriaus vyresnioji specialistė, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro surdopedagogė ir Lietuvos sutrikusios klausos vaikų ikimokyklinio ugdymo centro surdopedagogės. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

 

 

2014 m. kovo mėn. vaikai iš visos Lietuvos dalyvavo piešinių konkurse „Liūtuko draugai“. Trijose amžiaus grupėse (5-8m., 9-12m. ir 13-16m.) vaikai varžėsi, kuris nupieš mieliausią, gražiausią, šelmiškiausią draugą iš Šveicarijos atvykusiam liūtukui Leo, į Lietuvą atvežusiam daug naujų klausos aparatų ir smagių dovanų vaikams.

 

Iš viso konkurse dalyvavo 70 vaikų. Iš jų buvo išrinkti trys atskirų amžiaus grupių laimėtojai (jiems atminimui buvo įteiktas pliušinis liūtukas) bei pagrindinis laimėtojas, apdovanotas planšetiniu kompiuteriu PRESTIGIO Multipad 7.0. Nugalėtojo piešinys taip pat papuošė mūsų individualių ausų įdėklų dėžutes.

 

 

Šiandien, mes su džiaugsmu pristatome, naują Phonak pasiekimą - Roger sistema. Roger sistema yra FM sistemos analogas, tačiau su žymiai geresnėmis funkcijomis. Roger nepraranda efektyvumo net esant 80 dB triukšmui. Lyginant su paprasta FM sistema - Roger padidina kalbos suvokimą net iki 54 proc. Lyginant su dinaminė FM sistema- iki 34proc.

 

Išleistas naujas klausos aparato modelis skirtas būtent vaikams! Phonak Sky Q klausos aparatas apima ypač plačią taikymo sritį visoms vaikų amžiaus grupėms nuo nesunkaus iki gilaus neprigirdėjimo. Visi modeliai yra atsparūs vandeniui ir dulkėms. Vaikų klausos poreikiai skiriasi nuo suaugusiųjų ir jie keičiasi su amžiumi. Todėl naujasis klausos aparatas Sky Q turi Junior režimą. Junior režime yra nauja įmontuota programinė įranga, dėka kurios garsas perduodamas tikslesnis bei švaresnis.

 

Elektroninė džiovinimo dėžutė OtoVita DryBox 2.0. saugiai džiovina ir dezinfekuoja Jūsų aparatą. Optimalus džiovinimo procesas trunka 2,5 val, per tą laiką aparate palaikoma pastovi temperatūra. Penkių valandų režimas skirtas, kai klausos aparate susikaupė labai daug drėgmės. OtotVita DryBox dežutė pati išsijungia pasibaigus džiovinimui. Jos veikimo principas pagrįstas konvekciniu būdu.

 

 

 

Dabar mūsų klausos centruose galite įsigyti DOVANŲ KUPONĄ. Padovanokite savo artimajam žmogui geresnę klausą! Daugiau informacijos galite rasite čia.

 

 

Сedis antibakterinės servetelės dabar naujesnėje ir dar patogesnėje dežutėje!

Tai efektyvi priemonė prieš bakterijas, grybelį, hepatito B ir ŽIV virusus. Skirtos ausies įdėklams valyti. Komplekte yra 25vnt.

 

 

 

UAB "Biomedikos techninis centras" bendradarbiaudama su Labdaros ir paramos fondu "Bėdų turgus" 2010 04 04 paaukojo 1800Lt Dominykui FM sistemai įsigyti.

UAB "Biomedikos techninis centras" bendradarbiaudama su Labdaros ir paramos fondu "Bėdų turgus" 2009 11 06 paaukojo 4000Lt Dovydui FM sistemai įsigyti.

 

Pažangiausias klausos aparatas. Exelia Art - aukščiausios klasės svarbiausia CORE Kolekcijos produktų šeima, turinti daugiausiai savybių ir funkcijų, kurių dėka gali pasiūlyti geriausią garso kokybę, maksimalų valdymą ir visas sujungimo galimybes. Exelia Art naudoja įspūdingą skaičių unikalių savybių, tokių, kaip SoudRecover, SoundFlow Premium, pilnai automatinę sistemą; ZoomControl, kuri vartotojui suteikia teisę kontroliuoti klausymosi kryptį, taip pat kitas Phonak išskirtines savybes – SoundRelax, EchoBlock, DuoPhone ir kt.
Stilingiausias klausos aparatas - Audeo YES sugebėjo suderinti gyvvenimo būdą su išskirtine klausos aparato išvaizda. Jis ne tik atrodo puikiai, jis ir dirba taip pat puikiai. Tai ypač mažo dydžio CORE Kolekcijos klausos aparatas su visomis bevielėmis funkcijomis, tinkantis net ir sunkiam neprigirdėjimui. Audeo YES pateisins visus Jūsų lūkesčius, nepriklausomai nuo Jūsų gyvenimo būdo ar finansinės padėties. Audeo YES naudoja Canal Receiver Technology (CRT), kai garsiakalbis yra patalpinamas tiesiog į ausies landą. Tokiu būdu atsirado galimybė gerokai sumažinti klausos aparato korpusą, o sustiprintas garsas yra geriau perduodamas vartotojui.

Klausos aparatai Nios micro sukurti tam, kad padėtų kiek įmanoma geriau girdėti kiekvienu amžiaus tarpsniu bei kiekvienoje aplinkoje. Klausos aparatai Nios micro skirti vaikams, turintiems silpną, iki vidutiniškai sunkaus, klausos netekimą. Jų kalbos vystymuisi ir supratimui yra būtina girdėti visus jų pasaulį sudarančius garsus. Nios micro naudoja tokias išskirtines funkcijas, kaip SoundRecover ir WhistleBlock Technology ir siūlo išskirtinį girdimumą ir aiškumą. SoundRecover ypatybė garantuoja geresnį aukštų dažnių garsų girdimuną, kas būtent lemia kalbos suprantamumą ir išsivystymą. Tai suteikia galimybę neprigirdintiems vaikams neatsilikti nuo jų girdinčiųjų draugų.

Naida vėl patvirtina kompanijos Phonak, kaip lyderės, vaidmenį klausos technologijų kūrimo ir tobulinimo srityje, siekiant pagerinti gyvenimą žmonėms su vidutiniu arba žymiu klausos netekimu. Naida sugeba atkurti girdėjimą aukštuosiuose dažniuose. SoundRecover funkcijos dėka efektyviai praplečiamos girdėjimo ribos, suspaudžiant ir perkeliant negirdimus aukštus dažnius iki girdimų garsų lygio. Naida UP - stipriausias iš šiuo metu rinkoje esančių klausos aparatų. Jau galime pasiūlyti ir naujausią Naida IX su visomis geriausiomis ir vartotojų teigiamai įvertintomis pažangiausiomis technologijomis.

Klausos aparatai Milo / Milo Plus priklauso Phonak CORE kolekcijai.  Milo / Milo Plus gali būti pritaikomi kiekvienam, nes apima beveik visus klausos netekimo lygius. Šiuose klausos aparatuose naudojama išskirtinė Phonak technologija efektyviam grįžtamojo ryšio (švilpesio) slopinimui - WhistleBlock Technology bei NoiseBlock Processing - foninio triukšmo slopinimui, ir, daugelis kitų.

iCom TV Bluetooth rinkinys Naudojamas kartu su bevieliu komunikavimo įrenginiu iCom ir CORE Kolekcijos klausos aparatais. Šiomis dienomis vis plačiau naudojami tokie informacijos ir pramogų šaltiniai, kaip televizija, MP3 grotuvai, GPS ir kompiuteriai. Dabar, Phonak skaitmeninės belaidės technologijos dėka, Jūs galite mėgautis jais visais. Bevieliu Bluetooth ryšiu iCom jungiasi su faktiškai bet kokiu audio įrenginiu ir perduoda tikros stereo kokybės garsą. Veikia tučtuojau ir nepastebimai, tik vienu mygtuko paspaudimu.

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje  
Antakalnio g. 36 8 5 2709055
Kaune  
Savanorių pr. 139 8 37 207392
Kaune  
Vytauto pr. 3 8 37 209420
Klaipėdoje  
Taikos pr. 8 8 46 254441
(c) Biomedikos techninis centras