Apie mus Naujienos Naudinga informacija Užklausa Kontaktai

Produktai

Individualūs įdėklai

Klausos aparatai
Vaikų klausa
Klausos aparatų priedai
Individualūs įdėklai
Priežiūros priemonės ir elementai
Klausos apsaugos priemonės
Akcijos
Naujienlaiškis:

   

Individualūs įdėklai, skirti naudoti su klausos aparatais

Įsigiję užausinį ar kišenininį klausos aparatą, dažniausiai jį naudojame su standartiniu įdėklu. Tačiau, po kurio laiko, šis įdėklas sukietėja, pradeda dirginti ausies landą, atsiranda nuolatinis švilpimas, ausies užgulimas ar klausos aparatas tiesiog nesilaiko ir jį nesunku pamesti. Tokiu atveju, pagal ausies atspaudą, yra gaminamas individualus įdėklas, visiškai atitinkantis anatominę jūsų ausies landos formą. Įdėklas padeda geriau perduoti klausos aparato sustiprintą garsą tiesiai į ausies landą. Jei klausos pažeidimo laipsnis nėra labai didelis, norint išvengti ausies užgulimo pojūčio, individualiame įdėkle yra pragręžiama ertmė, kuri vadinama ventiliacija. Ji atlieka dar vieną funkciją - ausies ventiliacijos funkciją.   

Mūsų laboratorijoje indvividualūs įdėklai gaminami nuo 2000 metų. Visos medžiagos atitinka ES reikalavimus. Techniniai įdėklų parametrai yra parenkami pagal individualią audiogramą, priklausomai nuo klausos netekimo laipsnio. Gaminami kieti, minkšti ir silikoniniai įdėklai.

Be to, mūsų specialistas gali pasiūlyti gausią spalvų paletę Jūsų individualiam ausies įdėklui.

Individualūs įdėklai, apsaugantys ausis nuo vandens

Įprastai sveikos ausies landa turi natūralų apsauginį odos sluoksnį. Tačiau vanduo ir drėgmės perteklius tą sluoksnį gali suardyti ir sudaryti palankias sąlygas bakterijų bei grybelių augimui. Tie, kas itin daug laiko skiria vandens sportui ar pramogoms, mėgsta plaukioti baseine, patenka į didžiausią ausų infekcijų rizikos grupę. Viena iš tokių problemų, varginančių tiek suaugusiuosius, tiek mažus vaikus yra išorinės ausies uždegimas.

Išorinės ausies uždegimas (ausies landos uždegimas), sukeltas bakterinės ar grybelinės infekcijos, pradžioje dažniausiai pasireiškia neduodančiu ramybės niežėjimu. Negydomas jis gali sukelti labai intensyvų skausmą, gelsvas pūlingas išskyras ir net laikiną klausos praradimą. Ausies landos gleivinės įbrėžimai ir kitos traumos taip pat didina uždegimų tikimybę.

Norint išvengti nuolatinių, pasikartojančių infekcinių ausų ligų, nebūtina atsisakyti savo pomėgių, pakanka maudantis naudoti ausų įdėklus. Geriausia apsaugai nuo vandens naudoti individualius įdėklus, kurie gaminami pagal ausų atspaudus ir tiksliai atitinka anatominę ausų formą.

Įdėklai gaminami iš minkštos ir lengvos specialios silikoninės medžiagos, kuri neskęsta vandenyje. Tokie įdėklai pilnai uždengia ausies landą, judant tvirtai laikosi kaušelyje bei užtikrina, kad vanduo nepateks į ausies vidų. Gaminamų įdėklų spalvą galima pasirinkti.

     
« Atgal | Į viršų
Vilniuje  
Antakalnio g. 36 8 5 2709055
Kaune  
Savanorių pr. 139 8 37 207392
Kaune  
Vytauto pr. 3 8 37 209420
Klaipėdoje  
Taikos pr. 8 8 46 254441
(c) Biomedikos techninis centras